CLA350VB4R7MJ12 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CLA350VB4R7MJ12
  • Производитель
    Nippon Chemi-Con
  • Описание
    Nippon Chemi-Con CLA350VB4R7MJ12 Mfr Package Description: RADIAL LEADED Terminal Finish: NOT SPECIFIED Mounting Feature: THROUGH HOLE MOUNT Manufacturer Series: CLA Operating Temperature-Max: 105 Cel Operating Temperature-Min: -40 Cel Capacitance: 4.7 uF Package Shape: CYLINDRICAL PACKAGE Capacitor Type: NON SOLID Terminal Shape: WIRE Negative Tolerance: 20 % Positive Tolerance: 20 % Rated DC Voltage (URdc): 350 V Polarity: POLARIZED Tan Delta: 0.24 Ripple Current: 65mA Leakage Current: 165.8uA